שירותים נוטריונייםשירותי נוטריון

משרדנו מעניק שירותי נוטריון ללקוחותיו במהלך שעות הפעילות של המשרד בתל אביב, ובמשרדנו ברמת השרון בתיאום מראש. ניתן לתאם מועד לקבלת השירות בהתראה קצרה. בנוסף, ניתן להזמין שירותי נוטריון מחוץ למשרד בשל מוגבלויות הלקוח (בבית חולים, בית אבות או בבית) ו/או בשל סיבות אחרות.

תפקידו של הנוטריון

נוטריון הינו עורך דין המוסמך בהתאם לחוק, לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים. חתימתו של הנוטריון, במקרים המוסדרים בחוק, נחשבת בעיני בית משפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו או לעובדה כי המסמך נחתם מרצונו הטוב והחופשי של החותם. מסמכי הנוטריון מיועדים לשמש כראייה בבתי משפט או בפני רשויות אחרות, הן בארץ והן מחוץ לה.

בין יתר תפקידי הנוטריון: אימות חתימה על מסמך, אישור נכונות העתק של מסמך, אישור נכונות תרגום של מסמך, קבלה ואישור תצהיר והצהרה אחרת, אישור שאדם פלוני חי, אימות הסכם ממון בין בני זוג שנחתם לפני הנישואין ואישור עשיית צוואה.

מה להביא לפגישה עם נוטריון?

1. נוכחות אישית חובה:  כאשר השירות הניתן מצריך אימות חתימה על מסמך, נדרשת נוכחות חובה של החותם על המסמך.
2. תעודה מזהה: יש להביא תעודה מזהה לצורך זיהוי החותם. סדר העדיפות: תעודת זהות, רישיון נהיגה או דרכון. מומלץ להצטייד ביותר מתעודה אחת.
3. מסמכים:  יש להביא את המסמכים שלגביהם מתבקש השירות. כאשר מדובר באישור העתק או תרגום נוטריוני, יש להצטייד במסמך המקורי.
4. אישור חתימה בשם תאגיד: כאשר אדם חותם בשם תאגיד או אדם אחר, יש להצטייד במסמכים המעידים על סמכותו לחתום.
5. אימות חתימה של אדם המרותק למיטתו: במקרים אלו, יש צורך בתעודת רופא עדכנית המעידה על כשירות החותם.

אישור תרגום נוטריוני

משרדנו מספק אישור תרגום נוטריוני בשפה האנגלית בלבד. המשרד אינו מבצע תרגום של מסמכים, אלא במקרים מסוימים. תרגום המסמך ייעשה בהתאמה מלאה למסמך בשפת המקור. יש לשלוח את המסמך בשפת המקור ובשפת התרגום בדוא"ל למשרדנו טרם הגעה, לצורך בדיקת התאמה.

הכנת מסמכים על ידי משרדנו

במידה והשירות המתבקש דורש ייעוץ משפטי (כגון עריכת צוואה או הסכם ממון), יש לתאם פגישה נפרדת.

שימוש במסמך נוטריוני בחו"ל ואישור אפוסטיל

לצורך שימוש במסמך נוטריוני בחו"ל, נדרש לעיתים אישור "אפוסטיל" על פי אמנה בינלאומית. אישור זה ניתן על ידי עובד ציבור ישראלי ותקף במדינות החתומות על האמנה. ניתן לקבל אישור אפוסטיל בבתי המשפט לאחר הכנת האישור הנוטריוני. מידע נוסף על שירותי אפוסטיל ורשימת בתי המשפט בהם ניתן השירות ניתן למצוא בקישורים המצורפים.

מדוע לא ניתן לחתום על ייפוי כוח נוטריוני בפני עו"ד שאינו נוטריון?

ייפוי כוח המיועד לגורמים שאינם עורך הדין עצמו (כגון בנק), מחייב חתימה בפני נוטריון ולא די בחתימה בפני עורך דין רגיל. מידע נוסף בנושא ניתן למצוא במאמר המצורף.

תשלום ומחירון

התשלום עבור השירות קבוע בחוק בהתאם לסוג השירות המבוקש והוא מתעדכן מעת לעת. ניתן לשלם במזומן, בהמחאה ובכרטיס אשראי.

למחירון שירותי נוטריון לחץ כאן

לקבלת מידע נוסף על יפוי כח קרא המאמר כל מה שרצית לדעת על יפוי כח ולא העזת לשאול.אשמח להכיר ולתת לך פתרונותמאמרים ומדריכים

22 במרץ 2022

כל מה שרצית לדעת על ייפוי כח ולא העזת לשאול

ייפוי כוח ככלי יזמי יזם יכול לרכוש נכס עבור עצמו ו/או עבור אחרים, בין אם הם קרובי משפחה ו/או שותפים עסקיים. אפשר והוא גם יהווה חלק […]
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.