משרד עו"ד דוד מלניק מתמחה בליווי וייצוג לקוחות בעסקאות מכירה ורכישה של מגרשים וקרקעות. אנו מבינים כי עסקאות אלו כרוכות בהיבטים מורכבים רבים, הן מבחינה משפטית והן מבחינה תכנונית וכלכלית, ועל כן דורשות ייעוץ מקצועי מנוסה ויסודי.

ליווי מקיף בכל שלבי העסקה

הליווי שלנו מתחיל מהרגע הראשון ונמשך לאורך כל שלבי העסקה. אנו מסייעים ללקוחותינו באיתור הקרקע או המגרש המתאימים, בבדיקת המצב התכנוני והמשפטי של הנכס, במשא ומתן על תנאי העסקה, בהכנת החוזים וביצוע הליכי הרישום. אנו מקפידים על תשומת לב מרבית לפרטים ועל ראייה ארוכת טווח, כדי להבטיח עסקה מוצלחת ומשתלמת עבור לקוחותינו.

מומחיות בהיבטי תכנון ורישוי

כחלק מהייצוג שלנו, אנו מביאים מומחיות ייחודית בהיבטי התכנון והרישוי של מגרשים וקרקעות. אנו מסייעים ללקוחותינו להבין את הפוטנציאל הטמון בנכס, את האפשרויות לשינוי ייעוד או ניצול זכויות בנייה, ואת ההשלכות התכנוניות של העסקה. שיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם אדריכלים, מתכננים ויועצים מקצועיים מאפשר לנו לספק ללקוחותינו תמונה מקיפה ומדויקת של הנכס.

דגש על היבטי המיסוי

בדומה לכל עסקת מקרקעין, גם במכירה ורכישה של מגרשים וקרקעות, ההיבטים המיסויים הם קריטיים. אנו מקפידים על תכנון מס מפורט ומדויק, תוך התחשבות במס שבח, מס רכישה, היטלי השבחה ועוד. אנו מבצעים בדיקת מיסוי מעמיקה, לא רק ביחס לעסקה הספציפית, אלא תוך בחינה של כל האפשרויות הכרוכות בעסקה וצופות פני עתיד. אנו לוקחים בחשבון את מכלול הנכסים והפעילויות העסקיות של הלקוח, במטרה לספק תמונה מקיפה והמלצות מותאמות אישית שימקסמו את הרווחיות לטווח הארוך.

ניסיון  בייצוג בפני רשויות התכנון

למשרדנו ניסיון נרחב בהתנהלות מול רשויות התכנון והבנייה,  וייצוג בפני ועדות התכנון. אנו מכירים היטב את המורכבויות של תהליכים אלה, ויודעים כיצד לנווט בהם בצורה האפקטיבית ביותר כדי לקדם את האינטרסים של לקוחותינו. בין אם מדובר בשינוי ייעוד קרקע, בקידום תוכנית בנייה, או בהתמודדות עם התנגדויות והשגות - הניסיון והמומחיות שלנו יעמדו לרשותכם.

שירות אישי ומסור

אנו במשרדנו מאמינים ביחס אישי ובשירות המותאם לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. אנו פועלים מתוך תחושת שליחות ומחויבות עמוקה לקידום האינטרסים של לקוחותינו, ומלווים אותם ביד אוחזת לאורך כל הדרך. המבנה שלנו כמשרד בוטיק מאפשר לנו להיות זמינים, קשובים ומעורבים בכל שלב.

לייעוץ ראשוני, צרו קשר כבר עכשיו

אם אתם שוקלים מכירה או רכישה של מגרש או קרקע, נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע את הידע, הניסיון והמחויבות שלנו. צרו עמנו קשר עוד היום לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות, ובואו נתחיל לפלס יחד את הדרך להשגת המטרות שלכם. 

אשמח להכיר ולתת לך פתרונותמאמרים ומדריכים

22 במרץ 2022

לחתום או לא לחתום על זיכרון דברים – זאת השאלה?

רבים, מוכרים וקונים, מתלבטים בשאלה האם לחתום על זיכרון דברים לשם התקשרות בעסקת מכר של דירה או נכס אחר. ככלל יש להימנע מחתימה על זיכרון דברים ולחתום […]
22 במרץ 2022

כל מה שרצית לדעת על מס רכישה

במדריך זה תוכל לקבל מידע בנוגע למדרגות מס הרכישה, מתי תיחשב דירה כדירה יחידה לצורכי מס רכישה ומי זכאי להקלות בפטור ממס רכישה. החל מיום  29.07.2020  […]

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.