הצהרת נגישות דוד מלניק משרד עורכי דין ונוטריונים

הצהרת נגישות דוד מלניק משרד עורכי דין ונוטריונים

דוד מלניק משרד עורכי דין ונוטריונים, מקפיד על מתן שירות מכבד, שוויוני ועצמאי ללקוחותיו ובכלל זה פועלים להתאמת השירותים המוענקים על ידו לכלל האוכלוסייה.  משרדנו פועל באופן מתמיד להתאמת המשרד לאנשים עם מוגבלות, וזאת תוך השקעת משאבים לשיפור חוויית השירות ולצמצום פערים במתן השירות.
אנו פועלים להנגשת השירות ללקוחותינו תוך עמידה בהוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1998, והתקנות שהותקנו על פיו.

נגישות משרדנו
משרדנו נמצא במרכז המסחרי ברחוב ארלוזרוב 62 תל אביב בקומה מינוס 1.
בצמוד למשרדנו מצוי חניון הכולל חניות נכים המאפשר גם חניית רכב גבוה (החניה בתשלום). מהחנייה קיים רצף גישה עד למשרדנו באמצעות מעלית המאפשרת הכנסת כיסא גלגלים.
לקבל פרטים נוספים וסיוע בעת ההגעה ניתן ליצור קשר עם משרדנו.

קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:
דואר אלקטרוני: sherut@melnik.org.il
פניה באמצעות "צור קשר באתר האינטרנט"
פניה באמצעות הדואר: דוד מלניק משרד עורכי דין ונוטריונים ברחוב ארלוזרוב 62 תל אביב.

נגישות אתר האינטרנט
דוד מלניק משרד עורכי דין ונוטריונים פועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. לפיכך אתר אינטרנט נגיש הינו אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.
משרדנו מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. ומשכך אתר האינטרנט שלנו עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות
יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות משרדנו כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השרות הנגיש ביותר. אם נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכנו אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.
 
פניה לרכז הנגישות בארגון
בכל שאלה ניתן לפנות לגב' דניאלה דולב שהינה רכזת הנגישות של משרדנו.
בכתובת: דוד מלניק משרד עורכי דין, ארלוזרוב 62 תל אביב.
טלפון: 03-6206444.
דואר אלקטרוני: sherut@melnik.org.il

פרסום הצהרת הנגישות
הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 23 מרץ 2021
 
שתף ב:
צרו קשר ליעוץ ללא התחייבות | מלאו טופס הבא ונחזור אליכם